| DarkShina5566 a întrebat:

Stie cineva ce preturi mai au stick-urile?
La Germanos au de vanzare?

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Depinde :d de capacitate ( cati GB are), viteza (cati MB pe sescunda are) si chiar si de materialul din care sunt facute ( daca sunt rezistente la apa, la socuri etc).
Uite aici niste stikuri care sunt de calitate buna (am avut si inca mai am), si poate te ajuta si cu preturile :D :
http://www.pcgarage.ro/memorii-externe/corsair/
Daca nu poti comanda si online, poate gasesti si la Germanos. Bafta!

| DraGfirE a răspuns:

La noi in lugoj jd timis da este si la germanos si sunt destul de ieftine pana la 16 gb big grin si merita sa le cumperi.