| AndraSiMaxi a întrebat:

Stie cineva cum imi pot dezactiva contul de Facebook? Daca puteti, sa imi dati cu pasi va rog laughing.Ah si dupa ce mi-l dezactivez, mai ramane vreo poza sau vreo postare, prieteni etc? Funda celui care ma ajuta. happy

3 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Mergi la setari si pui dezactivare cont. simplu. bafta

| AndraSiMaxi explică (pentru omuletulofficial):

Si dupa ce il dezactivez, mai apar poze de ale mele sau postari, prioeteni daca cineva cauta profilul meu?

| AndraSiMaxi explică (pentru omuletulofficial):

Si dupa ce il dezactivez, mai apar poze de ale mele sau postari, prioeteni daca cineva cauta profilul meu?