| dgeorge24 a întrebat:

Stie cineva cum pot printa pe o foaie deja colorata? Adica spre exemplu, eu am sters fundalul in photoshop si am pus imaginea in word(imaginea este alba) si doresc sa o printez pe foaie rosie. Se poate?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ia printeaz-o si vezi daca se poate!

| SorinTudor a răspuns:

Salut!

Eu inca nu inteleg cum ai facut transferul de la PNG/JPEG la SRTF? adica ori e imagine ori este text? Daca ai vrut sa zici in loc de "Word" "windows photo viwer" atunci poti pentru ca imaginea ta daca nu are fundal o sa fie imprimata direct pe foaia aia rosie, dar sa fi sigur ca ai salvat-o in PNG si cand ai dat save din photoshop sa fi avut bifata optiunea aia "None" la Interlance