| BlackDarkAngel a întrebat:

Cum se foloseste o imprimanta? De exemplu apas acolo ca sa ii dau drumul. apas butonul X pentru a printa, cum printez etc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand pornesti imprimanta apoi o instalezi pe calculator. Ar trebui sa aiba un cd cu driverele.
Din orice document sau poza folosesti meniul pentru printare sau comanda ctrl+p.

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Butonul X eu stiu ca este(cel putin la imprimanta mea) pentru a anula comanda de printare, depinde ce imprimanta ai, in primul rand trebuie sa ii instalezi driverul.

| BlackDarkAngel explică (pentru Anonymus314):

Butonul X a fost ca si un "buton necunoscut" in cazul intrebarii mele. Puteam sa pun si Y, si A etc. Ms!

| Anonymus314 a răspuns (pentru BlackDarkAngel):

A, ok scuze...