| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot schimba manual in windows 10 culoarea cand selectez un folder? (Gen basic cred ca e la toti albastru si vreau sa fac rosu).
Nu e din setarile normale ca m-am uitat.
Ma refer cand dai un singur click pe folder sau poza sau ce o fi (fara sa deschizi).
Dau funda! Am modificat deja culoarea atunci cand selectezi ceva din albastru in rosu dar chestia aia cu fisierele ma enerveaza maxim.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch

Si aici gasesti codul RGB pentru culori:
https://www.w3schools.com/colors/color_tryit.asp?color=Black

Alternativ poti cauta pe google "RGB color picker"