| NeymarJr11 a întrebat:

Stie cineva, cum pot vedea conversati de acum 2-3 ani de zile pe yahoo mesenger :d

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Intri în lista de messenger, dai pe ID click dreapta, conversation history și o să cauți muuuuuult și bine!

| NeymarJr11 explică (pentru snzpaul):

Adevaratu raspuns, mersi oricum ai Funda.

Imi pare rau de fetesad, dar intram pe 1 id si dadeam conservatie history, si asa era, cautam in jos pana m-i-a venit acru am gasit 1 id vechi alu o fata, sper sa fie tipa, dar mi-a dat igg laughing acum 2-3 ani.

| snzpaul a răspuns (pentru NeymarJr11):

Succes în continuare să găsești ce cauți.
Mersi de fundă! :*

9 răspunsuri:
| Mable009 a răspuns:

Pai o sa cauti mult si bine...
Deci intri pe mess dai pe persoana care vrei sa vezi conversatia
Apoi dupa iti apare stii tu icoana aia mare in care vorbesti cu omul respectiv
Acolo undeva iti apare o chestie cu albastru care iti zice ceva in engleza sa dai inapoi si acolo o sari dea toate conversatiile dar o sa cauti ceva timp

| Mable009 a răspuns (pentru Mable009):

Eu asa stiam ca se face

| NeymarJr11 explică (pentru Mable009):

Pai, nu mai stiu nici id ca mi-a dat ignore, respectiva vorbeam zile intregi cu ea si vreau sa o regasesc big grin

| ellutza1426 a răspuns:

Dai pe siteul mail.yahoo.com si dai la conversatii acolo le gasesti
funda?

| NeymarJr11 explică (pentru ellutza1426):

O sa incerc,

| ellutza1426 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Bafta in continuare dar daca ii sti numele si vrei neaparat sa o gasesti incearca sa o cauti pe facebook

| ghitanionutz a răspuns:

Nu cred ca poti! eu am incercat