| 3n6L3zW a întrebat:

Stie cineva cum poti afla dublajele la aparate de exemplu la jocul sizzling hot? stiu ca este un program novomatic gamblehacker 1.1.0.14 care il am dar nu ii stiu seria aparatului ma puteti ajuta macar cu niste sfaturi?

7 răspunsuri:
| EVA_7591 a răspuns:

NU, nu putem!happy

| EVA_7591 a răspuns:

Am glm nu ca nu vreau sa te ajut, dar nu stiuhappy

| 77777Games a răspuns:

Sincer am auzit si eu despre acel program, dar nu cred ca functionease. Pentru cei interesati sa joace Sizzling hott septari 77777 online pe bani reali sau doar pe bani de joc pentru distractie reccomand situl http://www.sizzlinghotonline.info

| prideras a răspuns:

Salut da mi un pm cu idul tau te rog, sa mi dai si mie jocu.ms anticipat

| iti1982 a răspuns:

Auzi terog imi dai si mie jocul asta ca imi place numai daca vrei un salut asta este aidiul meu itisefu