| Ptx_Ramii_1998 a întrebat:

Stie cineva cum poti sa umbli in setari la Windows Photo Viewer? Am avut un alt laptop, unde pozele din foldere se vedeau si daca nu le deschideai. Acum. se vad doar peisaje de culoare albastra, cum e normal la Windows Photo Viewer. Dar e mai greu asa cand aleg poza sa o postez undeva. trebuie sa tin minte numele..complicat laughing Ma poate ajuta cineva? Sper ca intelegeti ce vreau sa spun. vreau sa se vada pozele cand intri in folder, fara sa le deschizi mari.

1 răspuns:
| Lary2899 a răspuns:

In acel folder ai sus in dreapta (pe undeva pe acolo) un buton de pe care selectezi marimea (adica cum vrei sa se vada), apesi pe el, dai pe large icons sau small icons si gata happy
p.s. de obicei acolo unde e butonul scrie tileswinking