| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa decupez emblema Stelei si sa o pun pe o alta imagine prin intermediul acestui program? Ca eu am mai incercat sa fac dar mie mi se copiaza emblema pe un fond alb! Eu vreau sa etichetez acea imagine cu sigla stelei! Stie cineva ce trebuie sa fac? Sau ce program imi trebuie pentru asta?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

Http://www.atkiatkisi.com/TAKIM_LOGOLARI/Steaua.png

Downloadeaza emblema de aici. E PNG si e deja tifetata. Deschide emblema si cealalta imagine cu Paint (Start-Programs-Accesories-PAint) sau chiar Microsoft Office Word si aseaza emblema peste imagine. Daca vrei sa faci din cele doua o singura imagine, va trebui sa folosesti Paint.