| Ionut_Catalin_1990_eO6K a întrebat:

Stie cineva cum se poate rezolva problema cu camera? Imi apare Avertisment : Eroare la aparatul foto pe Samsung Galaxy J500F. Am incercat aproape orice, i-am dat downgrade, i-am rescris softul cu Odin, i-am dat update prin OTA, i-am dat update prin Smart Switch, am sters cache-ul, i-am dat factory reset. Nu inteleg de ce orice as face apare aceasta eroare. Stie cineva vreo modalitate sa remediez problema? Ma gandesc ca trebuie sa mearga cumva avand in vedere ca este eroare de soft. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Pai ce eroare de soft sa fie daca tu ai rescris si softul si update-uri si eroarea persista. Eu zic ca este o eroare hardware nu software.