| mbbi a întrebat:

Stie cineva cum te poti dezabona de la newsletter feminis.ro?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie undeva jos, la e-mailul primit unsubscribe.Sau dezabonare.

| LTAA a răspuns:

La (aproape) totate Newsletter-ele, la baza E-Mail-urilor, găsești un Link de dezabonare.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Daca primesti acest newsleter pe mail, atunci trebuie sa dai pagina pana ajungi jos de tot.
Acolo trebuie sa fie scris cu albastru una din expresiile: " apasa aici pentru dezabonare", sau " dezabonare" sau daca vrei sa te dezabonezi, apasa aici".
Sper ca ti-am fost de ajutor si bafta!

| mbbi explică:

Raspunsul de mai jos a fost marcat pentru stergere:
Multumesc mult celor care mi-ati raspuns, din pacate, la acest site nu exista rubrica de dezabonare. Am trimis n mail-uri cu aceasta rugaminte, totusi mail-urile lor "informative", continua sa soseasca cu nemiluita. Am vazut ca dezabonarea la newsletter pentru alte site-uri se face in felul in care ati sugerat, diferenta este ca acele site-uri au rubrica respectiva, feminis.ro insa, nu a catadicsit sa o aiba. Eu nu am mai intalnit o astfel de situatie pana acum si a inceput sa ma irite, o simt ca pe o obligativitate.

| Radu_Mihaela_1982_LTST a răspuns:

Ai reusit, ca eu nu

| mbbi explică (pentru Radu_Mihaela_1982_LTST):

Am asteptat peste un an, timp in care am trimis n mail-uri cu cerere de dezabonare si ei nu, si iar nu, tineau mortis sa ma "informeze" happy. In urma cu vreo doua luni insa, am vazut ca au introdus totusi si varianta de dezabonare "Unsubscribe from this Sender", pe care am vazut-o cand nici nu ma mai asteptam, in partea de jos a paginii cu "stirea" trimisa de ei, scris cu litere foarte mici si albastre. M-am dezabonat in sfarsit! Sper sa nu fie o varianta oferita doar celor insistenti.

| Diy_Daniela_1985 a răspuns (pentru mbbi):

Au introdus-o dar nu functioneaza. De luni de zile dau spam si nu se duce in spam. E INCREDIBIL! Azi am dat de 3 ori unsubscribe si mi-ai trimis mail cu rahaturile lor de informatii de fiecare data. Mai a dracului trimit mail-uri. Sunt niste nesimtiti. Daca fac rost de un numar de telefon, ii desfintez.