| StefaniaGeorgiana4 a întrebat:

Stie cineva daca acest https://www.emag.ro/......DQCCTNBBM/ este compatibil pentru un incarcator de Fujitsu Lifebook a512? Adica doar partea aceea mi s-a stricat de la incarcator si nu are rost sa iau altul nou cu totul daca s-a stricat doar partea aceea. Rog raspuns urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mai bine mergi la un Altex sau Flanco cu alimentatorul tău și verifici live (vezi că expediere e mai mult decât produsul)

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca iți trebuie doar cablul si al tau e tot de 3 pini atunci poți sa il cumperi.