| thezbx a întrebat:

Stie cineva daca exista Internet Explorer pentru sisetm de operare Ubuntu (Linux)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

IE nu merge pe ubuntu. poti insa fie sa instalezi un emulator de windows (Wine spre exemplu) si sa pui pe el IE sau sa folosesti un alt browser care are vreun pugin ceva si il face sa se comporte ca IE. Poti sa mai setezi si User Agentul sa fie ca unul de IE.

3 răspunsuri:
| thezbx explică:

Cam complicat. atunci mai bine intru pe windows (am doua sisteme de operare pe laptop)

| thezbx explică:

Multumesc