| numaieoadi a întrebat:

Stie cineva daca pot sa-mi pun android market pe o tableta daca ea nu-l are incorporat? pot sal instalez eu? si cum Va multumesc tableta are andoid 2.3

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Da normal ca merge daca are android pe ea daca nu intra si tu pe android market si descarca-ti direct de acolo.

2 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Iti garantez ca nu are android ai luat-o de pe un site dubiios si e fake orice sistem android instalat pe un device are android market si nu merge sters EU SUNT DE parere ca este o tableta chinezeasca

| numaieoadi explică:

Si daca pot... cum trebuie sa-mi pun eu android market pe ea?