| Ivanaaaaa a întrebat:

La o tableta fara internet merge android market?

Răspuns Câştigător
| NicuBoss a răspuns:

Buna nicol3tt la o tableta fara net se poate sa aiba android market dar nu merge fara internet asa ca daca vrei sa folosesti andorid market trebuie sa ai internet

4 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Normal ca nu. Market-ul este conectat la internet, deci nu se poate folosi fara.

| poateEU a răspuns:

Evident ca nu

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Trebuie sa ai internet ca sa poti intra pe androi market. Cum altcumva sa descarci aplicatiile?

| NicuBoss a răspuns:

Buna nicol3tt la o tableta fara telefon poti sa ai android market dar nu merge fara internet