| AnayS2 a întrebat:

Stie cineva daca stickul de la digi net merge pe tableta Allview Alldro 2 speed 3g+? si daca da, va rog frumos spuneti-mi si mie setarile necesare pentru a activa conexiunea la internet. Va multumesc frumos, dau funda!

1 răspuns:
| yoEdyyo a răspuns:

Salut!
Merge chiar foarte bine, dar ai nevoie de un cablu OTG! Uite exact produsul pe care-l cauti tu, si merge fara nici-o problema ww.dualsim.ro/products.php?product=Adaptor-de-la-mini%252dUSB-la-USB-2.0-OTG-pentru-conectarea-modemului-3G&utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link...sper sa-ti fi fost de folos... FUNDA?