| KiddoC a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot accesa pagina de net wwww.animaxtv.ro? imediat ce se deschide apare o eroare si mi se inchide toata pagina. plz e super site-ul asa ca va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, poate sunt in "renovare"

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Am intrat si eu pe acest site si nici la mine nu merge eu folosesc mozila si imi zice ca servarul nu a fost gasit

| powergirl a răspuns:

Nu ai scris bine de aceea nu merge ai pus 4 "W" nu 3 ca de obicei eu am incercat asa www.animaxtv.ro si a mers