| Anca_Ancuta_1999_0UKn a întrebat:

URGENT!
Buna, mi se inchide telefonul si de deschide imediat singur. ce sa fac? va rog ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
| Deniseee a răspuns:

Buna, daca ai smartphone, ti se restarteaza pentru ca este suprasolicitat, pur si simplu se incalzeste prea tare si ca sa nu se arda placa de baza isi da restart. Mai inchide/dezinstaleaza din aplicatii.

| Anca_Ancuta_1999_0UKn explică (pentru Deniseee):

Nu pot sa dezinstalez nimic. sta aprins 2 secunde si apoi se inchide apoi iarasi se aprinde sad

| K3ntHD7 a răspuns:

Daca il tii la incarcat si in timpul ala te joci, o sa ti se strice bateria, si daca ti se restarteaza ai aplicatii virusate, l-ai scapat jos sau ai probleme cu bateria.