| anutzik a întrebat:

Stie cineva de firma extreme digital(http://www.edigital.ro/) e de incredere? as vrea sa-mi achizitionez un telefon de pe acel site si as vrea niste pareriiiiiii

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Da, este de incredere dar mai bine du-te in orasul tau la un magazin de telefoane.

| anutzik explică (pentru j1NNNx):

Multumesc,m-as duce dar telefonul pe alb nu este decat pe acest site..De unde stii ca este de incredere? Ai comandat? Eu ma refer si la garantie..si telefonul la fel sa nu fie replica/fake.

| j1NNNx a răspuns (pentru anutzik):

Da mai, nu mai fi speriata. Au comendat prietenii si au zis ca e de incredere site-ul.