| Klller2005 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa descarc taoate drivirele pentru windows xp?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Intrii in device manager si notezi numele la fiecare placa din pc tau, adica video, sunet, retea/wifi, etc. Intri pe google si scrii numele la placa + driver download for windows xp sp3. Intri pe pagini si te uiti unde zice cu xp os si download. Simplu. Daca nu gasesti drivere nicaeri inseamna ca au fost inlaturate si asta este.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asta e bancul zilei...
Auzi, toate driverele pentru xp! Pai sunt cateva mii gogule!

| octav005 a răspuns:

Driverele pentru placa de baza? placa video? placa sunet?