| Florinutza_Florinutza_Pop_1995 a întrebat:

Buna, cine stie cum pot sa descarc gratiut windows 7? Multumesc!

5 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cauta pe google sau pe Youtube

| Kappy1325 a răspuns:

Iti recomand sa nu te bagi, mai bine cheama un informatician cu CD de Windows 7 ei se pricep mai bine, parerea mea. Funda?

| Iunix a răspuns (pentru Kappy1325):

Se pricepe mai bine? La ce? Să dea nişte click-uri? Sunt copii de 14 ani care îşi instalează singuri sistemul de operare pe pc.

| Kappy1325 a răspuns (pentru Iunix):

Mi-am spus parerea, n-am dat cu batu' in balta. Daca se pricep si copii de 14 ani, asta e bine.

| dannyel86 a răspuns (pentru Kappy1325):

Ai dreptate! Doar cei care cunosc procedura ar trebui sa se ocupe de asta.winking Nu e vorba de instalarea in sine, cat de configurarea unui sistem de operare, pentru a elimina posibilele erori si a-l optimiza cum trebuie, astfel incat sa poata fi folosit cat mai mult timp. happy