| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Am o problemă cu sunetul de la calculator! Tocmai ce mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți.Am încercat să instalez drivirele,dar zicea că sunt ultimul model,apoi am cumpărat și boxe, dar tot nu merge. Ce poate fi de vină? Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Apeleaza la un expert in calculatoare.

| AlexandruTeodor a răspuns:

Banuiesc ca e de la placa de sunet, deoarece zici ca dabia ti-ai instalat OS-ul. Zici ca ti-ai instalat driverele. Poate nu ai instalat driverele bune. Cauta modelul placii de sunet pe google, daca nu stii modelul descarca 3D CHIP si iti zice asta. Daca nu, scrie decat producatorul si vezi ca au pe site "Detect Drivers".

| HyenaV2 a răspuns:

Frate, sigur e placa de sunet... imprumuta una de la un vecin...