| LauRrR a întrebat:

Stie cineva o placa video interfata AGP (version 3.0 am eu) care sa aiba 256 biti si sa ruleze perfect la jocuri de tip asasin creed sau nfs world etc?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Ati hd 3850 agp, cauta la SH

| LauRrR explică (pentru Me2):

Imi poti oferi si un link cu pret 200 lei sau pe acolo? Mersi

| Me2 a răspuns (pentru LauRrR):

Cu hd 3850 n-am gasit, dar am gasit 7600 gt
http://www.okazii.ro/......a121923018
Dar eu zic sa vinzi pc-ul actual, sa strangi ceva bani si sa cumperi ceva nou, in acel pc cu agp nu merita investit

| LauRrR explică (pentru Me2):

Mersi pentru ajutor asa o sa fac, dar la ce ar trebui sa ma mai uit la un pc nou (in afara de procesor, ram, placa video, )?

| LauRrR explică (pentru Me2):

La ce ar trebui sa ma uit cand iau un pc nou (in afara de placa video, procesor, si ram)? MULTUMESC PENTRU AJUTOR!

| Me2 a răspuns (pentru LauRrR):

PC nou, asta iti recomand sa-l cumperi pe piese, iesi mai castigat, spune-mi ce buget ai sau o sa ai, la ce rezolutie joci si cam atat, iti recomand eu unul pe piese

| LauRrR explică (pentru Me2):

Oricum il luam pe piese buget nelimitat(adica is in a-8-a si la sf iau examenu si-mi ia tata ce pc vr eu ) rezolotia oricare da mai des 800-600.