| brunetulxyz a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna cum se pune o poza la contact cand te apeleaza cineva la samsung c3530, multumesc

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Fisierele Mele->Imagini-fotografiile mele, imagini descarcate->te pozitionezi pe imaginea care vrei sa o pui ID apelant->optiuni->setare ca ID apelant si selectezi pe cine vrei.Nu trebuie neaparat sa fie acolo imaginea o iei de oriunde.Si eu am acelasi telefon si am o intrebare:TI s-a intamplat vreodata sa il pui sa sune dimineata si sa nu sune? Ca al meu ori nu suna ori dorm eu la valiza in gara. Spune-mi pe privat.(Funda?)