| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un firmware iPhone pentru samsung s5230?
Stiu ca sunt sute dar vreau unul foarte foarte bun si reusit.
Funda+Vot.
Thanks happy

Răspuns Câştigător
| Leo32 a răspuns:

Uite aici frate teme de care vrei pentru Samsung s5230 http://samsungstargts5230.wordpress.com/all-firmware-section/frimwares/

baga id meu l3o4y0u daca vrei sa te ajut ca vad ca aici numa noobi tiau raspuns

15 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu exista.
De ce te-ar interesa? iPhone, oricum e sucks.
Niciun telefon nu se compara cu un android de calitate. happy

| ΔH a răspuns:

Omule, nu pricepi ca nu exista?
Daca stii ca sunt sute, dai tu un exemplu.

| ΔH a răspuns:

Aia e doar un fel de tema prost facuta, si din afara de-asta tu realizezi ca merge sub orice critica de prost?

| ΔH a răspuns:

Aia e doar un fel de tema prost facuta, si din afara de-asta tu realizezi ca merge sub orice critica de prost?

Răspuns utilizator avertizat
| nykymyky a răspuns:

Nu stiu .pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incetati toti cu 'nu stiu' astea. Daca ai un raspuns,scrie-l. Daca nu sti, NU SCRII NIMIC SI, PA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma stiu ca exista,am vrut doar sa il am pe cel mai bun,dar daca nu se poate nu imi mai pierd timpul cu TPU-ul asta straight face
Intai imi raspunde un copil cu "nu-stiu",apoi din nou un "nu stiu", iar apoi un "nu exista"
What to saaaay... >sad
Nasol mai e TPU.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

UITE frate ca exista, ma crezi prost?!
Iphone 3GS:http://www.youtube.com/watch?v=3FzeupewEDM
Iphone 4:http://www.youtube.com/watch?v=GVqpdVe7kJQ&feature=related
Mai documenteaza-te intai :P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma,'inchid' intrebarea. Fac eu ce vreau, doar e telefonul meu tongue

| HawkEye a răspuns:

Folosesc eu acest firmware big grin

| anonim_4396 explică (pentru HawkEye):

Frate pana gasesc raspuns.mi-am luat acum galaxy gio laughing nu mai imi trebuie.

| hall0weenx a răspuns:

Daca mai ai nevoie uite aici:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Link de download in descriere!

| Daniel_Barbu_Silvan_1996 a răspuns:

Va rog frumos am si eu un telefon Samsung s5230 si vreau sa mi-l modific in mod iphone care ma ajuta ii dau teamwviewer 7 sa umble la mine in pc si sa-mi explice tot ce trebuie sa fac care are buna vointa sa ma ajute sa ia id meu de mess sunt online piratu_2009

| anonim_4396 explică (pentru Daniel_Barbu_Silvan_1996):

Nu-l modifica ca o sa fie super-incet, buggy, etc.