| FaKuS a întrebat:

Am instalat un firmware pentru telefonul samsung gt-s5230 si nu stiu cum sa il restez adica sa revin la tema originala...sau daca aveti link de download pentru firmware iPhone dar nu megaupload pentru ca s`a inchis... daca reusesc sa resetez sau sa iau unul ca la iphone

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca firmware-ul (softul telefonului) a venit cu alte teme prestabilite si nu o include si pe cea la care te referi, nu ai ce sa-i faci. Cand instalezi softul, il inlocuieste pe cel vechi, cu cel nou. Incearca sa o cauti online, desi din cate stiu eu samsungul nu are teme, are decat niste poze de fundal...

| dragos1294 a răspuns:

Http://www.ss5230.com/old/ intra aici sunt tot felul de teme pentru s5230