| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Stie cineva un laptop la mana a doua pana in 500 de lei? pentru facultate.

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Laptopuri gasesti pe olx, iti recomand sa le cauti doar in apropiere, unde ai putea merge sa le testezi, poti da de laptopuri cu mici defecte, precum bateria care tine 10 minute, porturile USB care-s uzate si numai putin daca misti cablul in ele se deconecteaza sau taste care nu merg...
Pentru facultate ar fi bun daca ai gasi un laptop cu i3 sau i5 dar in banii aia mai greu gasesti unul in stare buna, ca HDD poti alege orice-ti convine, RAM sa aiba macar 4 Gb, placa video dedicata nu stiu daca vei gasi si chiar daca e sa gasesti, nu prinzi mare lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| sorinake a răspuns:

Eu am cumparat de la ei https://www.diabloscomputer.ro/laptopuri-ieftine

Am primit garantie, factura. Sunt foarte importante din punctul meu de vedere.

Poti incerca insa si cum zice Ray.

| RAY a răspuns:

Daca esti din tm isi fac rost de unul la 300 de ron azi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Nu,decat daca erai din tm, asa vezi pe publi 24, olx, era laptop bun compay