| hiphoph4ever a întrebat:

Caut un laptop pana in 800 lei pe care il pot folosi pentru a-mi face proiectele la facultate. Prefer nou dar accept si la mana a doua. Ma puteti ajuta cu sfaturi sau directiona spre site-uri de profil?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Pai noi gasesti numai porcarii cu procesor Intel celeron ( care este de tablete si nu are ce cauta intr-un laptop )

Gasesti la mana a doua laptopuri foarte bune! la un pret foarte mic si mult mai performante decat petardele alea cu Intel celeron.
Cumpara laptopul recomandat de K0sti Merita! + ii cumperi un SSD s-au un hdd daca ai nevoie de spatiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca acesta http://bit.ly/1K25MI5 la 899 lei. Uita-te si la resigilate poate gasesti ceva. Evita pe cat posibil cele la mana a doua (refurbished).

| Kidnapper a răspuns:

Adauga-ma pe facebook adrian mandan pentru ca nu stiu ce fel de proiecte iti trebuie, gen prezentari in power point sau... Anyway asta e un laptop bun
http://www.pcgarage.ro/......dos-black/
E cu 100 lei mai scump dar merita, dar mai cauta acelasi model si pe alte siteuri poate gasesti mai ieftin

| hiphoph4ever explică (pentru Kidnapper):

Imi trebuie pentru prezentari, proiecte la facultate in general. Cineva mi-a propus sa iau la mana a doua dar nu cred ca merita, nu?

| K0sti a răspuns (pentru hiphoph4ever):

Crezi gresit! Ai vazut cum sunt lucrate laptopurile refurbished business class?
Stii ce calitate au fata de rahaturile prezente in comert? Numai emiteti pareri daca habar nu aveti!
Ia vezi, faci ce face ala in clip cu un laptop din comert de la ora actuala?
http://www.epasystems.ro/product/laptop-lenovo-thinkpad-t61/

Daca te iei dupa toti meseriasii, o sa bagi mana adanc in buzunar pentru nimic, pentru ca nimic vei lua!