| andrei80d a întrebat:

Stie cineva un motor de cautare romanesc rapid si bun.
Lucrez la o societate care are cateva site-uri de stiri si avem nevoie sa oferim posibilitatea utilizatorilor de a cauta pe internet
din site-urile noastre... dar nu cu google... etc. In acelasi timp oferim o frumoasa suma de bani anual.

4 răspunsuri:
| BMW200 a răspuns:

Google chrome

| andrei80d explică (pentru BMW200):

Asta este un browser, nu are legatura cu un motor de cautare ce se poate include intr-un site...

| Nicu76 a răspuns:

Exista mai multe pe net insa asa cum vrei tu rapid si bun si probabil cu relevanta mare si care sa nu repete rezultate etc... este http://infowideweb.ro/