| coosmin24 a întrebat:

Stie cineva un program care imi arata cata memorie suporta un laptop?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Iti arata producatorul in specificatii...

| GabrielStn a răspuns:

Cauta pe net specificaiuile placii de baza si vezi ce scrie la memorie maxima, sau cauta direct modelul laptop-ului si uita-te la specificatiile acestuia. Bafta!

| gheodjgheote a răspuns:

Depinde si ce laptop specifica si dupa aia vorbim. in general se dubleaza memoria lui ieu am un laptop Lenovo G710 si a avut 4 Gb de memorie si acuma i-am mai adaugat inca 4 Gb si imi arata ca am 8 Gb de memorie si exista si program sa poti vedea

| elizabetha23 a răspuns:

Depinde de ce marca este