| robert08 a întrebat:

Stie cineva un program cu ajutorul caruia pot construi o casa de la a la z incat sa para reala si daca vreau sa o scot la imprimanta? Asta e pentru tata ca lucreaza in constructii si are nevoie sa-i arate la persoana respectiva cum va arata camera sau etc. nu conteaza daca e ca bani sau fara doar daca stiti si cum se numeste

Răspuns Câştigător
| wert a răspuns:

Autocad ar fi unul

4 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Illustrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite nu sunt o experta dar cand noi am vrut sa ne cumparam o casa am facut proiectul pe jocul sims2. e foarte fain.Am pus fundatie pereti l-am si mobilat e foarte ingenios big grin mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi HomePlan

| ElaIliesi a răspuns:

Revit