| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un flyer pentru facultate si trebuie sa le fac intai pe calculator si dupa sa ma duc undeva sa mi-o scot la imprimanta..Nu stiti cum sa fac..Adica..Este ceva Microsoft office unde poti sa plasezi poze si sa scrii.da' ala e pentru imprimanta..eu am nevoie sa fac sa scriu si sa pun poze dar nu pentru imprimanta..Nu este ceva in genu'? Un program ceva? nu conteaza daca ii online sau nu! Sper ca m-ati inteles.

1 răspuns:
| eufind a răspuns:

Există o aplicație numită CANVA, poți lucra pe ea și online, poți și descărca aplicația, merge și de pe telefon și de pe laptop. Trebuie doar să alegi de acolo opțiunea flyer și poți alege chiar și șabloane. E ușor de lucrat. De acolo, poți ori să dai o comandă de printare de la ei (prețuri accesibile), ori o descarci și te duci la un centru de copiere, xerox