| anonim_4396 a întrebat:

Era un program de facut filmulete din poze... stiti cum sunt alea dupa youtube. L-am dezinstalat si am uitat numele. Pls care stie fundita big grin

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Poti folosi ultilitarul din Windows "Windows Movie Maker" (e cel mai folosit pentru clipurile de pe Youtube). Il gasesti in:
C:\Program Files\Movie Maker\moviemk.exe
Succeswinking

1 răspuns:
| Puffy26 a răspuns:

Buna...programul se numeste WINDOWS MOVIE MAKER...e cel mai folosit si cel mai usor de utlizat.dar, daca chiar nu il vrei pe acesta daca ai programulPhotoScape dai pe animated GIF si gata, poti face si acolo filmul din poze.Succeswave