| AdRyAn98 a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot afla ce drivere imi trebuie pentru placa video si placa de retea a calculatorului daca acel calculator nu este conectat la internet?

Răspuns Câştigător
| emi1998 a răspuns:

Incearca-l pe asta http://h20000.www2.hp.com/......iption.jsp

9 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

TE uiti pe ele si vezi ce scrie, dupa aia te duci pe pagina producatorului si descarci de acolo.

| emi1998 a răspuns:

Intra de pe alt calculator pe internet și downloadează chiturile pentru drivere, pune-le pe un stick sau un cd și rulează-le pe calculatorul fără net. Drivere-le le găsești pe pagina producătorului calculatorului de unde selectezi modelul calculatorului și iei driverele.

| AdRyAn98 explică (pentru emi1998):

Salut, am mai incercat cum spui tu (emil1998) dar nu imi merge driver-ul pentru placa de retea. celelealte merg bine dar acela nu, ce pot sa fac?
Si apropo, mersi pentru raspuns.

| emi1998 a răspuns (pentru AdRyAn98):

Ce calculator ai?

| AdRyAn98 explică (pentru emi1998):

Hp dc7700

| AdRyAn98 explică (pentru emi1998):

Eventual, daca stii drivere universale pentru windows xp. Eu am incercat cu 100.000 UNIVERSAL DRIVERS FOR WINDOWS XP si nu a mers

| AdRyAn98 explică (pentru emi1998):

Mersi, dar am rezolvat

| emi1998 a răspuns (pentru AdRyAn98):

Raspunsul a fost dat de mine pe 7 era culmea sa nu rezolvi.

| AdRyAn98 explică (pentru emi1998):

L-am facut de atunci dar nu am mai intrat pe TPU, si oricum l-am facut cu alte programe, dar oricum mersi pentru ajutor.