| Cozmea022004 a întrebat:

Stie cineva un rucsac bun pentru laptop in care sa incapa unul de 17 inch latime? (In cazul meu, modelul laptop-ului este Asus gl753vd)

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Https://www.emag.ro/......6-v27144/c
observa faptul ca, in stanga, am selectat peste 16 inch si apoi rucsac, tu apoi poti sa pui 5 stele si/sau sortare dupa numarul de review-uri, daca vrei
asta pare a fi top favorite, are genius si costa 63 de lei:
https://www.emag.ro/......DQ6QP6BBM/

| UserRo10 a răspuns:

Lenovo Armored II 17.3" a fost singurul rucsac in care imi intra Asus Rog Strix G17 de 17.3 inch si nu a costat o avere (l-am prins la 150 ron). Saracul rucsac a trecut prin multe, dar merita din plin. Plus ca ai loc berechet sa bagi detoate