| Marrianna a întrebat:

Mi-am facut comanda de un laptop Notebook Asus K56CB-XX121D, dar nu stiu ce lungime si latime are. Aici scrie ca diagonala acestuia este de 15.6 inch. Cum pot afla lungimea si latimea in cm?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dimensiuni cu aproximatie 380 x 255 mm.

| Marrianna explică (pentru neluL):

Multumesc. Mi-am facut comanda la ce mi-ai recomandat tu big grin

| neluL a răspuns (pentru Marrianna):

Bravo big grin

| Marrianna explică (pentru neluL):

Scuze...mai te deranjez o data si sper ca nu te superi. Ce sa fac daca nu ma prea pricep!? laughing Vreau sa te intreb daca laptop-ul acesta are sistem de operare FreeDos nu il pot folosi pe acesta? Adica..este nevoie sa-mi instalez Windows 7..sau ceva de genul acesta? sad

| neluL a răspuns (pentru Marrianna):

Da, trebuie sa instalezi un sistem de operare! NU poti folosii FreeDos. Cu instalarea te ajut eu la windows 7. O sa-ti dau tot ce iti trebuie. Imi lasi mesaj privat cand e cazul.

| Marrianna explică (pentru neluL):

Ahh. Ok. Multumesc frumos. Am si eu acasa Windows 7 pe Cd..este original. Pot sa il folosesc, nu? happy

| neluL a răspuns (pentru Marrianna):

DA.