| anamary a întrebat:

Stie cineva un site cu noutati despre lumea informaticii?
Ma refer la un site unde sa gasesc informatii despre cele mai noi sisteme de operare,turoriale pentru diferite chestii, stiri, etc.
FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Intra aici :
http://queen-soft.blogspot.ro/
Ai in coltul de sus stanga o bara de cautare. Scrie acolo ce vrei sa gasesti si vei gasi cu siguranta :D
FUNDA?!?!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dacă te referi la GNU Linux www.distrowach.com te va ajuta.La windows nu cred c ă în afară de Windows 8 este altul mai nou.În lumea Linux tot timpul se schimbă ceva.Succes