| Robieski a întrebat:

SAll! Se poate cape un laptop sa ai doua sisteme de operare diferite? Eu ma refer la un windows (8) si la un android...dar eu sa aleg atunci cand il deschid pe ce sa merg din cele doua...

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

E simplu. Daca ai un laptop mai bun iti instalezi windows 8 si apoi iti instalezi programul BlueStacks si cu programul asta pori avea orice aplicatie de android

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, teoretic se poate. Android-ul o sa fie pe o partie, mica ca nu e nevoie de mult spatiu, iar windows-ul pe alta. Dar sincer nu merita sa faci asta. Mai bine folosesti ceva gen http://www.bluestacks.com/

| Robieski explică (pentru sltlp):

Bun dar eu am o tableta pe care as dori sa o schimb...si m-ar interesa sa-mi mut jocurile de pe ea pe laptop

| sltlp a răspuns (pentru Robieski):

Poti sa le joci cu solutiile de gen bluestacks.

| attila1997 a răspuns:

Pentru laptop dintre cele 2 sisteme de operare cel mai bun este Windows 8, eu ti-l recomand.
Bafta.