| Lolicika a întrebat:

Stie cineva un site unde poti sa convertesti online clipurile de pe youtube in format AMV?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.pentru formatul asta de obicei nu merge nici cu diverse softuri de pe net,cu atat mai putin online.e un format aiurea si aia care au facut player-ul sunt niste maimute.cea mai buna varianta e sa cauti site-ul oficial al celor care au produs player-ul,sa cauti pe site dupa modelul player-ului tau si sa iei de acolo un convertor, de obicei au si soft dedicat(sau daca nu, e posibil sa fie pe cd-ul cu care a venit). probabil convertorul respectiv nu o sa stie sa converteasca direct din flv in amv, asa ca va trebui sa folosesti un alt site sa convertesti de pe youtube in... avi, cel mai probabil, si abia apoi sa le convertesti in amv.cel mai tare site de genul e zamzar.com,insa nici pana el nu converteste in amv. spor