| perfectP1 a întrebat:

Stie cineva unde pot urmarii Canalul Minimax online? Am incercat toate natiile de site-uri nu am gasit nimic, plus ca pe sopcast nu merge...Dau funda pentru cel care stie!

Răspuns Câştigător
| Darr1u5 a răspuns:

Inseamna ca e ceva de la ei. Nu cred ca ai ce sa faci happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim http://www.cool-tv.net/help-tv.html Descarca-l in pc si instaleaza-l, ai nevoie si de Adobe flash player activex si npapi, ai toate canalele, inclusiv minimax.

| perfectP1 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frate, Tot respectu ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru perfectP1):

N-ai pentru ce!winking

| Darr1u5 a răspuns:

Daca ai internetul mai slab, nu prea merge TV-ul pe internet.
Totusi poti incerca aici:
http://mywebtv.info/minimax
Acolo, unde scrie sursa1 vei modifica, cu 2, 3 sau 4, pentru ca prima sursa e prin sopcast.

| perfectP1 explică (pentru Darr1u5):

Am incercat pe MyWebTv nu merge orice as face..Si netul e bunicel.

| Darr1u5 a răspuns (pentru perfectP1):

Incearca aici:
http://www.tvmd.info/2013/08/minimax-tv-moldova.html

Dar sopcastul de ce nu iti merge? Alte programe iti merg pe sopcast?

| perfectP1 explică (pentru Darr1u5):

Folosesc SopCast pana acum au mers toate, doar asta nu merge happy

| perfectP1 explică (pentru perfectP1):

Caut Minimax Romania

| perfectP1 explică (pentru Darr1u5):

Oke Frate, mersiwinking

| Darr1u5 a răspuns (pentru perfectP1):

Inseamna ca e ceva de la ei. Nu cred ca ai ce sa faci happy