| mayk112232 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie in care face asta. EU vreau sa vorbesc din gura in limba romana si sa ajunga mesaj vocal in limba engleza la cel din america sau sami vorbeasca el in engleza si eu sa mi se traduca in limba romana dar mesaj vocal. aplicatia sa mearga pe telefon Android si sa configureze cu whtap si mesinger Facebook. vasi fi indatorat daca mi-ati da vreun linc de unde sa deacarc sau ceva de genu vreo idee ceva?

3 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Nu exista in Romana pentru acum, doar cu Google Traducere sa vorbesti acolo apoi sa copiezi traducerea in Engleza si sa o pui in WhatsApp sau Messenger.

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
S Translator de la Samsung face asta, dar nu stiu daca are limba romana.
P.S:Nu iti pot da mesaje private inapoi, nu ma lasa imi spune ca nu pot da mesaje private acestui utilizator junior.Vezi poate ai facut tu ceva prin setari sa nu poti primi mesaje private de la toate persoanele.

Răspuns utilizator avertizat