| AleixD a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie pentru telefon de extras numere aleatorii? De exemplu pentru calculator este random.rog
Pentru telefon ceva aplicatie este? DAca este imi poate spune cineva cum se numeste ca am nevoie de o astfel de aplicatie de extras numere. Dau funda daca imi spune cineva

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce nu poti folosi random.org si pe telefon? in plus cred ca gasesti o groaza de aplicatii de genul fara probleme