| aalinncezar a întrebat:

Stiti ca a aparut un nou model de ati prezenta acount-ul la Facebook. Imi puteti spune cum fac setarea respectiva?

1 răspuns:
| andtim a răspuns:

Timelinewinking te duci la Setarile contului dai click si cauti sub lista aia din stanga scrie ceva de genu asta: You can also visit your setări de confidenţialitate or edit your timeline to control who sees the info there. si apesi pe timeline ca e scris cu albastru si activezi functiawinking