| bada_3202 a întrebat:

Stiti careva vreun driver audio pentru Windows 7 Ultimate care sa pot conecta si headphone si speakers amandoua odata?(adica sa aud si la casti si la system deodata(systemul meu este o combina sony conectata cu o mufa jack care intra in PC si 2 iesiri audio care intra in ea) Please! Dau fundita!tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai placa de sunet integrata, probabil e de tipul ALC... cu driver Realtek; se acceseaza Realtek (HD) audio manager; device advance settings; se bifeaza opțiunea "Make front and rear output devices playback two different audio streams simultaneously"