| AndreiRobert312 a întrebat:

Stiti ceva de reteaua asta sociala TALK? Am vazut un video pe Youtube ca ar fi facut-o un roman, dar nu stiu nimic de ea. Am cautat-o pe google si nu apare, dar are o adresa pe Youtube: https://talk-social.eu. A mai auzit cineva ceva de ea?

3 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Fratelaughing))
Îmi e și frica sa dau click pe link
Poate ma trezesc fără cont

| AndreiRobert312 explică (pentru gabriel2004o):

Eu am intrat si sunt niste chestii interesante pe acolohappy

| AndreiRobert312 explică (pentru gabriel2004o):

Am intrat dimineata si e un tip acolo care explica despre fenomenul cicada 3301 si a fost o chestie super interesanta. nici nu auzisem de asa ceva pana azi dimineata.