| selfie a întrebat:

Stiti cum asi putea sa imi creez un site? M-am uitat pe youtube dar nu toate merg pentru ca unele sunt mai vechi si nu mai merg sad. Asi vrea sa pot pune pe site, sus o bara cu mai multe chestii (ex. muzica, jocuri, filme, bancuri, stiinta etc.) si in stanga sau dreapta vremea, calendarul etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ecursuri.ro/cursuri/html-pe-intelesul-tuturor.php

Pe acest site gasesti tot ce trebuie sa iti crezi un site cu tot ce vrei tu.Succes

3 răspunsuri:
| CatalinInside a răspuns:

Pe platforma gratuita iti recomand ucoz.com sau/si weebly.com

| selfie explică:

Weebly.com folosesc big grin

| ToxiikGirl a răspuns:

Incearca www.webs.com;)