| zxzx a întrebat:

Stiti cum pot adauga un banner mic in partea dreapta sau stanga in blogger si sa se miste odata ce dau mai in jos pagina? Sau macar stiti cum sa caut pe google? Cred ca are treaba cu background-ul.

1 răspuns:
| LadyMelian a răspuns:

Banner cu tot cu link banuiesc.Ai jos de tot un raspuns cu codul HTML necesar.TPU nu ma lasa sa il scriu.
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090816101824AAlkS8q

Copiezi codul respectiv si il inlocuiesti cu link-urile de rigoare.
Intri pe blogger la aspect -> adaugati un obiect gadget - > html / java script si postezi codul respectiv.