| bod1909 a întrebat:

Stiti cum se descarca pozele de pe TEL. pe PC? am instalat CD-ul si am incercat sa le trimit prin bluetooth dar nu prea stiu cum. HELP!tongue dau fuda!

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Pai... CD-ul nu era neaparat sa-l instalezi, cand bagi cablul de date in pc iti apare aia cu "ce sa faca windows"? Si cu bluetooth, iti dai drumul la bluetooth pe tel, si activezi bluetooth si la pc si apoi click dreapta pe fisierul respectiv--> Send to-->Bluetooth!

| stick a răspuns:

Degeaba ai instalat driverele daca pc-ul nu are bluetooth incorporat, incearca prin porturi infrarosu sau bluetooth (in USB) sau, recomandat ar fi cablu de date ptr.ca este un transfer mult mai rapid, mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectezi si tel. si calculatorul prin PC. In my computer o sa-ti apara telefonul e ultimul. Intri copiezi ce vrei din tel, si le copiezi in calculator.

| IrInA9618 a răspuns:

Eu am laptop, si in control panel exista la conexiuni si bleutooth, si de acolo il setezi (eu nu am folosit nici un cd ), apoi ii dai telefonului sa iti gaseasca pc-ul si gta. dar daca asta nu merge, foleste un cablu telefon-pc.

| Tweety_9070 a răspuns:

Daca ai card de memorie, il pui intr-un cititor de card, si il bagi in calculator (cititorul il ai si la aparat foto), daca nu ai card, prin cablu de transfer, pentru ca orice telefon cumparat vine si cu asa ceva.