| DAV7777 a întrebat:

Stiti cumva cum se face un site?(sa-i pun ce vreau eu?)

Răspuns Câştigător
| GodBlessYou a răspuns:

Depinde ce site... poti face un site gratuit amatoresc sau un site profesionist cu un hosting calumea, dar pentru inceput iti recomand Ucoz.com, e gratuit si orice prost se descurca, sau pot incerca cu phpfusion si instalezi pe un host gratuit cum ar fi my3gb.com

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Www.cabanova.ro pe acest site e usor de creat un site :)

| κλάους a răspuns:

Intra pe www.ucoz.com si urmareste instructiunile de a crea un cont, dupa aia de a crea un site. E free, si poti face ce vrei tu cu el

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Trebuie sa stii HTML sau sa stii sa folosesti un program de genul FrontPage, iar pentru a pune pagina pe internet poti folosit o gramada de pagini pe net care iti ofera domeniu gratuit, cauta pe GOOGLE unul care iti convine sau poti folosi un domeniu platit; de exemplu : www.inregistrare-domenii.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| GicaBastanuCartierelor a răspuns:

Incearca sa faci cu http://www.weebly.com/ iti faci cont acolo si iti poti crea site, poti sai atasezi orce vrei tu :D

| grupaIT a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=cum+sa+fac+un+site+web Bafta