| Ahlexxa a întrebat:

Stiti cumva cum se scoate o persoana de pe "block" pe Facebook? Funda:*

Răspuns Câştigător
| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Intri pe Facebook.In dreapta scrie numele tau, acasa si este o sageata in jos.Dai click pe sageta la setarile de confidentialitate.Dai in jos la persoane si aplicatii blocate si click in dreapta la administrati procesul de blocare. Dupa ce ai dat click scrie ingrosat Add friends to your Restricted list si mai jos blocheaza utilizatori.In dreapta scrie nume si email(pe care daca vrei sa blochezi pe cineva scrii acolo numele/emailul).Sub email e un patratel cu numele utilizatorilor blocati si langa scrie deblocheaza. Dai click pe deblocheaza.Iti apare mesajul

Sunteți pe cale să-l scoateți pe ****** din lista de blocări.

Once removed from your Block List, *****may be able to view your profile and contact you, depending on your privacy settings. It won't be possible to add this person back to your Block List for 48 hours.

Eşti sigur că vrei să scoţi pe **** de pe Lista de Blocare?

Tu dai confirma si asta e toata smecheriahappy.

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Roxanaioana a răspuns:

Http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s...
dai la ultimul punct si iti explica ei mai multe...nu e greu
Funda>:D

| buburuza2601 a răspuns:

Setari de confidentialitate -> Persoane şi aplicaţii blocate -> Administraţi procesul de blocare -> Blochează utilizatori, acolo o sa iti arate cei care sunt blocati langa nume o sa scrie "Deblocheaza" happy

Alte răspunsuri